.
Przedstawienie cyrkowe
24 kwietnia 2013 r. w naszej szkole gościła grupa cyrkowa "Szok".
II miejsce w Gminnym Konkursie o Puchar Dyrektora WORD w Krośnie
Uczniowie naszej szkoły: Adrian Jakubowski, Gabriel Marek
i Paweł Wasłowicz brali udział w Gminnym Konkursie
Sukces ucznia naszej szkoły w Turnieju Wiedzy Pożarniczej
Uczniowie naszej szkoły: Mateusz Białek, Przemysław Sysoł oraz Maciej Śmiech wzięli udział w gminnych eliminacjach
II miejsce w Konkursie BRD
Uczniowie naszej szkoły brali udział w Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa
Najładniejsza palma wielkanocna ...
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Najładniejsza
palma wielkanocna” i „Symbole wielkanocne”, który odbył się
w Tarnowcu 22 marca 2013 r.
Dzień Kobiet
8 marca 2013 - Dzień Kobiet w naszej szkole. Z inicjatywy uczennicy kl. VI Weroniki Moszczyńskiej uczniowie kl. IV-VI
Wyjazd na narty
6 marca 2013 r. uczniowie naszej szkoły kl. II-VI wraz z nauczycielami brali udział w akcji „Narty dzieciom”
na stoku w Puławach.
Zabawa karnawałowa
31.01.2013 r. uczniowie Szkoły Podstawowej uczestniczyli w zabawie karnawałowej. Przy muzyce bawili się uczniowie klas 0-III, a także starsi – IV-VI
Pokaz historyczny
01.02.2013 r. Grupa Artystyczna „Rekonstrukto” przedstawiła pokaz historyczny pod hasłem ”Staropolski Sarmatyzm
i epoka szlachecka”

